Hakkımızda // 1998'den bu güne bizi yakından tanımak ister misiniz?


MÜŞTERİ ANLAYIŞI
Dürüst, güvenilir, gizli kapaklı bir yönü olmayan tarzda, ‘Açık Kitap Yaklaşımı’ ile ilişkiler kurarak, müşteri ile aynı derecede sorumluluk hissedip; tutarlı, doğru, istikrarlı ve sürekli geribildirimlerle müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutan bir anlayışta iş yapmak.

TAKIM ÇALIŞMASI
Takım sinerjisi yaratmayı bilen, önsezilere ve sorumluluk dayalı, kararlı, yenilikçi, bütünlükçü, sürekli destekleyen, her türlü riske duyarlı, sorun ve engellere meydan okuyabilen, aynı zamanda başarıyı da paylaşan bir yaklaşımda çalışmak ve üretmek.

SAMİMİ İLETİŞİM
Güvenilir, girişimci, hızlı geribildirim yapabilen, sürekli destekleyici, çözüm odaklı yaklaşan ve sözünün eri bir anlayışla iletişim kurmak.

ZAMANINDA TESLİM
İlerlemeyi aktif tutan, anında aksiyon alabilen, inisiyatif kullanabilen, firma itibarını ve müşteri memnuniyetini şiar edinmiş tutarlı bir yaklaşımla kaliteli hizmet sunmak.

ÇALIŞANLARA ÖZEN
Liderlik gelişimini önemseyen, büyümeyi ve gelişmeyi teşvik eden, sürekli öğreten, eğiten ve bilinçlendiren, farklılık ve çeşitliliklere duyarlı, çalışma ve üretmede verimliliği esas alan, sürekli ve tutarlı gelişmeyi hedefleyen, performansı ödüllendiren bir anlayışla çalışanlarına yaklaşmak.

Misyonumuz
Sektördeki isim ve güvenilirliğimize yakışır kalitede hizmet sunarak, müşterilerimizin isteklerini zamanında karşılamak ilk önceliğimizdir. Firmamız; çalışanlarımızın iş güvenliğini sağlayarak, kamu sağlığına ve çevreye duyarlı bir şekilde ve modern teknoloji kullanımıyla kendini geliştirip en kolay ulaşılabilen hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

Vizyonumuz
Çeyrek asıra yaklaşan tecrübesi ile uzmanlaştığımız yiyecek içecek sektöründe müşterilerimizden aldığımız geri dönüşler doğrultusunda, ismini ve sektördeki yerini daima sağlamlaştırarak, büyümeyi ve teknoloji ile birlikte hareket ederek hizmet kalitemizi Türkiye geneline yaymaktır.